Gəncədə güzəştli şərtlərlə evlərin satışı başlandı
Mənzil İnşaat Dövlət Agentliyi (MİDA) növbəti layihəsi - Gəncə yaşayış kompleksindəki mənzillərin güzəştlə satışını elan edib.
banks.az xəbər verir ki, Azərbaycan bayrağı küçəsində yerləşən kompleksdəki cəmi 188 təmirli mənzilin güzəştli satışı 23 dekabr 2021-ci il tarixində başlayacaq və 30 Dekabr 2021-ci il tarixində başa çatacaq.
Yalnız "Güzəştli mənzil" sistemində elektron kabinetə sahib olmuş vətəndaşlar mənzil almaq hüququna malikdirlər. Kompleksdəki 2 otaqlı mənzillərin qiyməti 48 min 263  manat, 3 otaqlı mənzillərin qiyməti 63 min 521 manat, 4 otaqlı mənzilin qiyməti isə 81 min 685 manatdır.

В Гяндже стартовала продажа жилья на льготных условиях
Государственное агентство жилищного строительства (MİDA) объявило о льготной продаже квартир в очередном проекте - жилом комплексе Гянджи.
Как сообщает banks.az, льготная продажа 188 отремонтированных квартир в комплексе на улице Азербайджанского Флага начнется 23 декабря 2021 года и завершится 30 декабря 2021 года.
Право на получение жилья имеют только граждане, имеющие электронный кабинет в системе «Льготное жилье».  2-комнатные квартиры в комплексе стоят 48 тыс 263 маната, 3-комнатные – 63 тыс 521 манат, а 4-комнатные – 81 тыс 685 манатов.